Elementor #756

Pozycjonowanie restauracji – SEO dla gastronomii

Jeśli posiadasz restaurację, na pewno szukasz sposobu, który mógłby przynosić Ci stały przypływ nowych klientów. Promocja w internecie jest świetnym rozwiązaniem, aby ludzie mogli do Ciebie trafić. Jednym z internetowych kanałów sprzedaży jest SEO – pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google i to na nim tutaj się skupimy, w odniesieniu do Twojego lokalnego biznesu. 

SEO restauracji – po co?

SEO jest procesem, dzięki któremu użytkownicy internetu dowiedzą się o Twoim lokalu. Wyobraź sobie sytuacje, w której użytkownik chce znaleźć nową restaurację w swoim mieście, bądź w mieście jest nowy i chce dowiedzieć się, gdzie serwują smaczne posiłki. Taka osoba najczęściej wyciągnie z kieszeni telefon, wpisze „restauracja nazwa miasta„, wówczas w pierwszej kolejności trafi na dobrze wypozycjonowane restauracje w okolicy. Użytkownik będzie wybierać spośród tego, co zaserwuje mu Google – pierwsze kilka wyników w wizytówkach i pierwsza strona w wynikach wyszukiwania. 

 

Wyniki wyszukiwania w wizytówce Google pod hasłem „restauracja poznań”.
Organiczne wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce Google dla słowa kluczowego „restauracja gniezno”.

Celem pozycjonowania restauracji jest to, aby właśnie Twoja restauracja była na szczycie tych wyników. Co ważne – SEO nie kończy się na jednym wypozycjonowanym haśle. Stronę internetową, jak i wizytówkę można pozycjonować na znacznie większą ilość słów kluczowych jednocześnie. Inne słowa kluczowe w branży gastronomicznej to np. „pizzeria nazwa miasta„, „kuchnia włoska nazwa miasta„, „gdzie zjeść w nazwa miasta„.


Więcej o seo

Pozycjonowanie restauracji – korzyści

Wzrost rozpoznawalności restauracji, więcej wyświetleń i kliknięć w wizytówkę, większy ruch na Twojej stronie internetowej – to tylko część korzyści, które możesz zyskać dzięki pozycjonowaniu restauracji. Wszystko to, sprowadza się do jednego – zwiększenia ruchu w Twoim lokalu.  Kiedy strona internetowa będzie już w topowych wynikach, możesz mieć pewność, że przypływ nowych klientów w Twojej restauracji zdecydowanie wzrośnie. 

Co wybrać? Pozycjonowanie wizytówki czy strony internetowej?

Obydwie formy pozycjonowania restauracji przyniosą wiele dobrego w codziennym funkcjonowaniu Twojego biznesu. Na co jednak się zdecydować? Z nami nie musisz wybierać! Zadbamy kompleksowo o obydwa elementy. Skontaktuj się z nami już teraz, a pozycjonowanie wizytówki dorzucimy za darmo – w cenie pozycjonowania strony internetowej.


Kontakt

Pozycjonowanie restauracji: cena i oferta

Minimalna stawka pozycjonowania lokalnego dla restauracji to koszt 1000 zł / netto / miesięcznie. Stawka, którą ustalamy na początku, jest stała przez cały okres trwania współpracy. Stawka dotyczy pozycjonowania strony internetowej + wizytówki, którą do pakietu dorzucamy gratis. Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie.

Na wycenę pozycjonowania lokalnego składa się kilka czynników, główne to:

  • Konkurencyjność – wielkość miasta i ilość konkurencyjnych restauracji
  • Stan techniczny strony internetowej restauracji
  • Obecny stan SEO wizytówki i strony internetowej
  • Wiek domeny

Odezwij się do nas w zakładce „kontakt” po więcej szczegółów lub napisz bezpośrednio do naszego głównego pozycjonera na mail: franielw@gmail.com

Scroll to Top