Elementor #637

Oferta specjalna – marketing

 

Znajdziesz tutaj:

  1. Dla kursantów Eksperta E-Commerce 
  2. Dlaczego MANA? 
  3. Standardowy cennik usług 

Dla kursantów Eksperta E-Commerce

W ramach współpracy z Eskpertem E-Commerce przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę na nasze usługi marketingowe – SEO, Facebook Ads, Google Ads, Copywriting.

✔️ 2 pierwsze miesiące 50% taniej!

✔️ Darmowe wdrożenia niezbędnych narzędzi

✔️ Rabat na usługi copywriterskie: -5 zł netto / 1000 zzs (znaków ze spacjami)

Jeśli jesteś zainteresowany – wyślij do nas adres Twojej strony internetowej, a następnie umówimy się na krótką rozmowę!

W mailu koniecznie zaznacz, że jesteś kursantem Eksperta E-Commerce!


KONTAKT

Dlaczego MANA?

Od lat z sukcesami współpracujemy z klientami z Polski, Europy oraz Stanów Zjednoczonych w obszarze marketingu internetowego. Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Biznesowym Facebook’a. Na rynku z pewnością wyróżnia nas:

  • Prosta umowa – umowa, którą proponujemy jest niezwykle prosta, pozbawiona haczyków, dodatkowo nie zawieramy kar umownych i nie wiążemy na lata! Oferujemy 1-miesięczny okres wypowiedzenia dla obu stron.
  • Łatwy kontakt – nie musisz czekać na umówienie spotkania ze specjalistą, zawsze masz możliwość napisać na Whatsapp i uzyskać szybką odpowiedź. 
  • Doświadczenie – nasze doświadczenie jest poparte współpracą z m.in: Uber Eats, GAMEKIT, 2005, sept.
  • Mikroprzedsiębiorstwa – nie współpracujemy jedynie z rynkowymi gigantami, chętnie pomagamy mniejszym przedsiębiorstwom w skalowaniu ich biznesu.
  • Indywidualne podejście do klienta – prowadząc działania, dobieramy je w taki sposób, aby maksymalizować korzyści z nich płynące. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny.

Standarowy cennik usług

Poniżej znajdziesz standardowy cennik naszych usług marketingowych. Przypominamy jednak, że dla ofert: SEO, Facebook Ads, Google Ads przysługuje Ci promocja na 2 pierwsze miesiące, wynosząca, aż 50% – oferta skierowana jest wyłącznie dla kursantów Eksperta E-Commerce

SEO

Facebook Ads

Google Ads

Copywriting

Dodatkowe usługi copywriterskie 35 zł netto / 1000 zzs (znaków ze spacjami).

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz


KONTAKT

Scroll to Top